Seehund 1/35 Bronco

Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od PavelS »

Tak to ale Alclad taky dokáže zklamat/nasrat - ty polished...chrome...apod se stíraj taky... ;)

Každopádně super práce Romane - pořádný měřítko! Jak je to velký?
Uživatelský avatar
Jakub Vilingr
Příspěvky: 498
Registrován: 15 dub 2012, 22:14
Bydliště: Líně, divoký západ :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od Jakub Vilingr »

RomanD píše:Tentokrát jsem opustil leštitelnou Agamu (je to přece jen velká plocha) a poprvé v životě jsem použil Alclad II. Jsou stříkané na lesklý černý podklad (taky Alclad), bez leštění. Musím se přiznat, že už u Alcladu asi zůstanu, protože se s ním pracuje moc hezky, poměrně rychle schne a neotírá se.
Ty Alclady jsou opravdu vynikající, taky se mi s nima dělá skvěle. Ještě bych chtěl vyzkoušet ty super metallicy od GSI. Někdo tvrdí, že jsou údajně ještě kvalitnější.

Nicméně ta ponorka je naprosto srací!
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od RomanD »

Tak už dost chlapi, začínám se červenat... :oops: Ale jinak pochopitelně mockrát děkuji !
Pro Pavla: délka je zhruba 30 cm, čili tak akorát, protože to už nevdechnu ani omylem.
Pro Kubrta: Ty GSI super metalicy mě taky zajímají. Píše se o nich docela v superlativech, takže bych je taky rád vyzkoušel. Pokud se k nim dostaneš dřív (což je pravděpodobné) tak o nich prosím něco napiš. Díky.
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od mess »

Delam s nima vcelku bezne, nedokazu rict, jestli jsou lepsi ty, nebo Alclady. Vyhoda Alcladu je ta,ze se neredi a jsou rovnou pripraveny ke strikani, GSI zas diky redeni vyjdou o neco levneji. Peknej kov se da udelat s obema.
M.
Uživatelský avatar
RomanD
Příspěvky: 1336
Registrován: 17 dub 2012, 19:34
Bydliště: Praha

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od RomanD »

Díky za rychlé info.
Uživatelský avatar
PavelS
Příspěvky: 565
Registrován: 13 dub 2012, 13:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seehund 1/35 Bronco

Příspěvek od PavelS »

Taky jsem dělal s oběma, Alclad je instantnější - SMka maj výhodu, že se daj míchat s Céčkama.... 8-) Obě dělaj krásnej povrch, Gunze se žádná nedá setřít...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“