Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra Našinec
Příspěvky: 882
Registrován: 03 led 2013, 13:25

Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Příspěvek od Ondra Našinec »

Založím si chlívek, po chvílích jsem začal pracovat na Mirážce a s mým tempem to bude kolem Vánoc hotový.

Vymyslel jsem si emirátskou pískovou, protože jí to moc sluší a tahle camo není tolik provařená.
mirage11.jpg
Krabici jsem historicky narval tunou doplňků, ale podařilo se mi to zredukovat. Kokpit bude od ResKitu, nějaký plíšky od Eduardu, tryska Aires. Měl jsem nasysleno komplet portfolio od Pavly, ale vše za to nestojí, možná vacu překryt použiju a určitě radom, dekály od Berny.

Ve chvíly kdy jsem se zakoukal do téhle fotky, vlítnul mi přímo do rány BlackDog s novým setem elektroniky, takže vyřešeno :D
m2000_740_1.jpg
Varianta buď stíhací EAD, 3 baky a 2x Magic2, nebo RAD s průzkumným kontejnerem. To by se mi moc hodilo do minisérie zálivových průzkumáků, ale musel bych skrečnout ten kontejner a z toho úplně nadšenej nejsem..

Zatím jsem protáhnul rytí a nejty a vyfrézoval prostor pro kokpit. Aires si asi vzal k srdci ty nekonečný stížnosti na malou velikost setů a pro změnu trysku udělal obrovskou. Ale je moc hezká, takže zkusím roztáhnout trup.
Přílohy
IMG_1097.jpg
IMG_1099.jpg
IMG_1100.jpg
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2849
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Příspěvek od Madmessy »

No popravdě ty nový Black dogy se mi vůbec nelíbí. Přijde mi to dost schématický. Ona to nebyla nikdy hitparáda,ale za ty prachy...
Russian warship,go FUCK yourself!!!
tomáš studený
Příspěvky: 3229
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Příspěvek od tomáš studený »

No vybraná kamo je parádní :thumbup:
A nejaky ty obrázky ze stavby by nebyly ;)
Uživatelský avatar
Ondra Našinec
Příspěvky: 882
Registrován: 03 led 2013, 13:25

Re: Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Příspěvek od Ondra Našinec »

Madmessy píše: 14 srp 2023, 06:51 No popravdě ty nový Black dogy se mi vůbec nelíbí. Přijde mi to dost schématický. Ona to nebyla nikdy hitparáda,ale za ty prachy...
Asi nelze nesouhlasit, ale co s tím. Kdybych byl mladší a měl lepší zrak a ruce (a nervy), vzal bych to jako základ pro další tvorbu. Takhle jsem doplnil pár drátků a uvidím jak to bude vypadat v barvě..
tomáš studený píše: 17 srp 2023, 19:36 No vybraná kamo je parádní :thumbup:
A nejaky ty obrázky ze stavby by nebyly ;)
Víc obrázků zatím nemám a na postup to teď moc nevypadá :cry: Práce mě žere a v pracovně už zase začíná být vedro, až se samovolně rovnají resinový rakety.
Uživatelský avatar
Tygrik
Příspěvky: 1224
Registrován: 02 čer 2012, 09:09

Re: Mirage 2000 (EAD/RAD), 1/48 Kinetic

Příspěvek od Tygrik »

Ta tryska vypadá pěkně. A to je větší než Tomova na F-111? :lol:
Pavel Majoršin
To, že jste paranoik, jestě neznamená, že po Vás někdo nejde!
Odpovědět

Zpět na „Letadla“