Su-15TM - Trumpeter 1:48

Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od Petr.bce »

A to já mám právě tyhle stroje rád a mám v plánu i další verze :D .
Jen taková technická - slyšel jsem, že by měla být delší přední podvozková noha asi o 5mm. Je fakt, že na tom hotovém modelu z ruského fóra, nemá sučko ten svůj typický posez na zadek tak na tom určitě něco bude.
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Petříku, máš to pěkné a taky to pěkně dodělej a bude z toho krasavec i když to Trumpeter nezvládl. Ty to zvládneš na jedničku. Pěkně pokračuj, máš to pěkné.
Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od Petr.bce »

Zdeněk Frumolt píše:Petříku, máš to pěkné a taky to pěkně dodělej a bude z toho krasavec i když to Trumpeter nezvládl. Ty to zvládneš na jedničku. Pěkně pokračuj, máš to pěkné.

Zdenečku a co ten tvůj Áčkovej bráška, kdy ho tady uvidíme. Já vím, že máš taky slabost pro tyhle ruské mašiny ;) . A dokonce má ten tvůj a můj stejné datum početí :lol: . A pokud si dobře pamatuju tak mají i společnou fotečku, ale tu jsi mi ještě neposlal :(
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Petr.bce píše:
Zdeněk Frumolt píše:Petříku, máš to pěkné a taky to pěkně dodělej a bude z toho krasavec i když to Trumpeter nezvládl. Ty to zvládneš na jedničku. Pěkně pokračuj, máš to pěkné.

Zdenečku a co ten tvůj Áčkovej bráška, kdy ho tady uvidíme. Já vím, že máš taky slabost pro tyhle ruské mašiny ;) . A dokonce má ten tvůj a můj stejné datum početí :lol: . A pokud si dobře pamatuju tak mají i společnou fotečku, ale tu jsi mi ještě neposlal :(
ááááá všecko jednou bude. Teď mě jaksi nefungoval počítač a musel jsem ho dát dohromady. Tak snad se dočkáš.
Uživatelský avatar
turboduck
Příspěvky: 337
Registrován: 28 zář 2012, 13:48
Bydliště: pod Lipnicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od turboduck »

Petr.bce píše:A to já mám právě tyhle stroje rád a mám v plánu i další verze :D .
Jen taková technická - slyšel jsem, že by měla být delší přední podvozková noha asi o 5mm. Je fakt, že na tom hotovém modelu z ruského fóra, nemá sučko ten svůj typický posez na zadek tak na tom určitě něco bude.


Možná mám nějaké výkresy, ale budu to chvilku hledat...
Petr.bce
Příspěvky: 115
Registrován: 23 pro 2012, 21:16
Bydliště: Boskovice

Re: Su-15TM - Trumpeter 1:48

Příspěvek od Petr.bce »

Tak mírný postup, Sučko má křídla, výškovky a směrovku. S geometrií byl trochu boj, model je kostruován jak "scíplej pták", křídla a výškovky má skloněné k zemi místo toho aby odtoková hrana tvořila skoro přímku. Tyhle Sučka jsou pěkní krasavci, tak doufám, že se na něj bude dát koukat až jej jednou dokončím.
Nastavení geometrie křídel
Nastavení geometrie křídel
Nastavení geometrie výškovek
Nastavení geometrie výškovek
A takhle vypadá nyní
A takhle vypadá nyní
Odpovědět

Zpět na „Letadla“