INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Skupinová stavba A-4 Skyhawk, duben 2013 - únor 2014
Odpovědět
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od herr66 »

Casem urcite, Tome....casem!
tomáš studený
Příspěvky: 3223
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od tomáš studený »

Taktéž zabaleno, těším se na zítra hurá :wave: :wave: :wave: :wave:
Přílohy
Img_7238.jpg
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Myslím, že je také na čase, abych všem, kteří se tohoto, řekl bych i velice úspěšného, challenge zúčastnili, poděkoval za jejich příspěvky. Postavili jste krásné modely, většinu z nich uvidíme i zítra na stole SIGu na Proseku. Nejen challenge, ale i SIG samotný snad bude mít dobrou odezvu, vypadá to na sedmdesátku krásných letadel, která mj. letos v červnu také oslaví 60. let od vzletu prototypu.

Ještě jednou všem velké díky!

P.S. Zvláštní poděkování si také zaslouží Lonestar, který evidentně jel na krev a snažil stihnout jeho rest. Velké úsilí na patláku ve Sloupu a následujících 14 dní, prostě Liborova fotka mluví za vše. Jako jediný tak bude mít výjimku a netýká se ho bongo bongo!
US NAVY forever!
Lonestar
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2012, 20:56
Bydliště: Botenwald bei Stauding

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Lonestar »

Tomáš Macourek píše:Jako jediný tak bude mít výjimku a netýká se ho bongo bongo!
tos mě uklidnil, náčelníku! sedám do auta a vyrážím ku Praze 8-)
tomáš studený
Příspěvky: 3223
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od tomáš studený »

Chci poděkovat TOMOVI MACOURKOVI, za zorganizování tohohle SIGu. Vidět pohromadě tolik SKYHAWKŮ je opravdový zážitek.Troufnu si říct, a myslím že nebudu sám, že to byl nejlepší SIG na letošním Panters Cupu. Tomíno ještě jednou velký DÍK. :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Tomáš Macourek
Příspěvky: 1518
Registrován: 13 dub 2012, 21:07
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: INFO & REGISTRACE Skyhawk Challenge

Příspěvek od Tomáš Macourek »

Vážení přítelé, já hlavně děkuji vám, kteří jste do SIGu přispěli, protože bez vás by se na stolech 65 modelů A-4 Skyhawk jen tak nepotkalo. V červnu bude 60. výročí vzletu 1. prototypu, který byl taktéž zastoupen. Dále byla zastoupena všechna letectva, kde Skyhawk létal, samozřejmě největšímu zastoupení se mohlo těšit USN a USMC. Co se měřítek týká, bohužel mj. mi nedorazila dvaatřicetina (doufám, Luky, že to dáš zase dohromady) a stočtyřiačtyřicetina, takže stoly byly zaplněné měřítky 1/72 a 1/48.

Divácky byl SIG, doufám, také úspěšný, všem děkuji za návštěvu. Snad se mi někdy povede dát dohromady obdobně velký SIG moderních letadel z jednoho typu, návrhy jsou, nechte se překvapit.

Díky všem! :wave: :thumbup: :clap:

P.S. A Lubovi Kopalovi díky za fotky
US NAVY forever!
Odpovědět

Zpět na „Skyhawk Challenge 2013-2014“