Knihy - publikace

Odpovědět
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Knihy - publikace

Příspěvek od sobi »

Ahojte. V posledni dobe jsem poridil nekolik knih na tema Vietnam war, tak to sem zacnu davat, treba se to bude nekomu hodit (co koupit a co nekoupit).
Vim, ze se da leccos stahnout z netu, ale asi jsem stara skola a mam radeji papirove verze - proste rad listuji v knizkach ;)
Minuly tyden prisla tato nadhera z Amazonu: pres 200 stran, 300 fotek, format skoro A4, pevna vazba, kridovy papir.
Vedle standardnich Amiku me potesily Spady od Jihovietnamcu, detaily povrchovky a nektere vietnamske specialitky: vyztuzeni podveseni bomb pomoci prkna, variace vyzbroje apod.

Timto prosim ostatni, pokud mate neco zajimaveho k doporuceni (nebo naopak) pls o info :thumbup:
Přílohy
Spads.jpg
Spads.jpg (21.63 KiB) Zobrazeno 20407 x
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: Knihy - publikace

Příspěvek od sobi »

m-113 Walk around na MPM nyní vy vyprodeji za super cenu http://www.mpmshop.cz/publikace/bojova- ... /5715.html
doporucuji zkombinovat s M-113 In action, který se fakt povedl diky pouziti velkych a barevnych fotek z Namu
Přílohy
SQD2045.jpg
SQD2045.jpg (21.26 KiB) Zobrazeno 20325 x
24376.jpg
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: Knihy - publikace

Příspěvek od sobi »

Dneska mi prisly domu tyto 2 publikace na mixery z Namu. Chci nahromadit nejake podklady, nez se dam do stavby nasyslenych vrtulniku ;)
Zatim jsem jen prolistoval, ale jsem spokojeny s vyberem fotek, vetsina barevnych a ne pouze Huey: napr Carribou, Cobry, Cessny, Loache, Sioux atd.Pusobive jsou i fotky zakladen ze zeme i ze vzduchu. Takze spokojenost!
Přílohy
image.jpg
image.jpg
image.jpg (32.51 KiB) Zobrazeno 20258 x
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: Knihy - publikace

Příspěvek od sobi »

mam objednano, kdyz to bude ok, tak vydali jeste 2 dalsi dily :ugeek:
Přílohy
namart1.jpg
Uživatelský avatar
sobi
Příspěvky: 1056
Registrován: 16 dub 2014, 15:06
Bydliště: Hosterschlag

Re: Knihy - publikace

Příspěvek od sobi »

po mesici konecne dorazila 8-)
250 stranek na kridovem papiru, cb/b fotky, par povedenych bokorysu. Na prvni prolistnuti zatim super!
http://www.harpia-publishing.com/galler ... index.html
Přílohy
FotFD.jpg
FotFD.jpg (22.9 KiB) Zobrazeno 17967 x
Odpovědět

Zpět na „Vietnamská válka 1964-1975“