Fokker D.VII Eduard 1/72

Ondřej Zada
Příspěvky: 292
Registrován: 14 dub 2012, 10:45

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Ondřej Zada »

Díky :thumbup:
Vojta Starý
Příspěvky: 87
Registrován: 03 led 2015, 13:32
Bydliště: Plzeň

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Vojta Starý »

Nádhernej Fokker Ondro, vůbec jsem neměl tušení, že ho měli taky Finové. :thumbup: :thumbup: Zeptám se to je stavěné z Profipacku? Jaké díly jsi použil? Ve verzích Fokkeru se vůbec nevyznám, tak nechci udělat botu... chmelnic se sice bojím, ale do tohodle bych šel... :idea:
Uživatelský avatar
Madmessy
Příspěvky: 2845
Registrován: 02 říj 2012, 21:39
Bydliště: Praha,srdcem však Sudety
Kontaktovat uživatele:

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Madmessy »

To je nějakej what if ne?? :lol: Zajímavý a pěkný :D
Russian warship,go FUCK yourself!!!
Uživatelský avatar
mess
Příspěvky: 3074
Registrován: 11 dub 2012, 12:40
Bydliště: Pragl city!
Kontaktovat uživatele:

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od mess »

A jak to mohl mit pekny, kdyby to postavil z pekny stavebnice... :)
Obrázek
Martin Benko, vlastni rukou
KPM Prosek Panthers
Uživatelský avatar
herr66
Příspěvky: 4416
Registrován: 12 dub 2012, 09:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od herr66 »

Ten je tvuj, fousaci?
Uživatelský avatar
Mattyfu
Příspěvky: 1825
Registrován: 28 dub 2012, 10:49
Bydliště: Bílovice (kousek od Prostějova)

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Mattyfu »

Pěknej kousek a zajímavá kamo.
Whattyfu, Martin Whattyfu
Ondřej Zada
Příspěvky: 292
Registrován: 14 dub 2012, 10:45

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Ondřej Zada »

Vojta Starý píše: 08 kvě 2020, 23:27 Nádhernej Fokker Ondro, vůbec jsem neměl tušení, že ho měli taky Finové. :thumbup: :thumbup: Zeptám se to je stavěné z Profipacku? Jaké díly jsi použil? Ve verzích Fokkeru se vůbec nevyznám, tak nechci udělat botu... chmelnic se sice bojím, ale do tohodle bych šel... :idea:
Děkuju :D

stavěl jsem to z overtrees, přišlo mi blbost dávat 200 navíc za dekle a plechy co nevyužiju ( pásy jsem si vyrobil )
jinak je to verze OAW,jediné co je potřeba ve stavebnici upravit - zaslepit otvor pro kulomety a vyrobit větrný štítek.

Pak je záhada jménem vrtule, ani na finským fóru nevědí skoro nic. Vrtule byla měněná po havarii po které dostal Fokker tuhle kamo. Vrtule je nejspíše finský výrobek a neví se jestli byla černá nebo v barvě dřeva. Jediné co je z fotek poznat je že má mosazné oplechování na konci. Žádná vrtule ze stavebnice není podobná, tak jsem tam dal standart pro verzi OAW a udělal ji tmavě dřevěnou a namaloval oplechování ( kužel jsem nedělal, protože nikdo neví barvu. řekl jsem si že byl určitě sundavací tak ho tam nemám :lol: )

Schéma v obtiscích AML sedí celkem přesně , jediné co jsem změnil je barva levé mezi křídelní vzpěry , určitě nebyla světle modrá viz. foto.

Jestli ti to pomůže tohle jsou jediné tři foto co existují ( alespoň si to myslim :lol: )
91071.jpg
finnish.jpg
Fokker D-7 OAW_finsko-(No8545-18)-1D357-(2nd design)-a02.jpg
Madmessy píše: 09 kvě 2020, 00:05 To je nějakej what if ne?? :lol: Zajímavý a pěkný :D
Já a what if , to snad ne :lol: , jinak díkes :thumbup:
mess píše: 09 kvě 2020, 06:10 A jak to mohl mit pekny, kdyby to postavil z pekny stavebnice... :)
Eduard má pěkný stavebnice :D
Vojta Starý
Příspěvky: 87
Registrován: 03 led 2015, 13:32
Bydliště: Plzeň

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Vojta Starý »

Moc díky za popis úprav i za fotky ;) Stavebnici OAW jsem už kdysi pořídil a nemohl se rozhodnout s kamufláží, takže tohle je pro mě jasná volba. Ještě se zeptám na ten štítek - máš nějaký fígl? Kopyto a přetažená fólie? Tvar jsi dal nějak od oka? Díky! :D
Ondřej Zada
Příspěvky: 292
Registrován: 14 dub 2012, 10:45

Re: Fokker D.VII Eduard 1/72

Příspěvek od Ondřej Zada »

Vojta Starý píše: 10 kvě 2020, 01:38 Moc díky za popis úprav i za fotky ;) Stavebnici OAW jsem už kdysi pořídil a nemohl se rozhodnout s kamufláží, takže tohle je pro mě jasná volba. Ještě se zeptám na ten štítek - máš nějaký fígl? Kopyto a přetažená fólie? Tvar jsi dal nějak od oka? Díky! :D
Jj na stitek jsem udelal kopyto a pretahl folii. Tvar jsem se snazil udelat z fotky, uplne 100% jsem ho netrefil. Byl to tezkej ukol, stitek ma 4mm x 4mm :D
Odpovědět

Zpět na „Letadla“