Fw-190 A-4 Eduard 1/48 - DONE

Marek Semančík
Příspěvky: 44
Registrován: 20 úno 2014, 10:48

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Marek Semančík »

Ďakujem, niečo málo to ešte pištoľou rozstrieľam, ale nebude to nič zásadné, ja osobne preferujem skôr niečo medzi kačenkou a piškôrkami. Patina v ďalších krokoch taky udělá sví.
Marek Semančík
Příspěvky: 44
Registrován: 20 úno 2014, 10:48

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Marek Semančík »

Ahojte, Takže opäť popojedem.

Radikálne som ale zmenil zámer, keď sa mi pokiaľ si dobre pamätám (asi som to vytesnal z hlavy zámerne), ani na 4, možno piaty krát nepodarilo streknúť Xká, tak aby som s tým bol aspoň strošku spokojný. Takže celú ľavú stranu som znova prestriekal s RLM 76, dostriekal nové prechody a upravil polia na trupe a na ľavom krídle, aby to odpovedalo stroju s W.Nr 583, Karla Knespela, ktorá je tiež súčasťou Weekend edície z ktorej vychádzam. Toto všetko sa udialo v duchu - radšej fokáč bez Xiek vo vitríne, ako fokáč v triedenom odpade. Fotku skutočnej mašiny sa mi opäť nájsť nepodarilo, takže zostalo mi veriť interpretácii z Eduardieho návodu. Aktuálne idem dostriekať šachty podvozku a pripraviť povrch na dekály.
Přílohy
IMG_0823.jpg
IMG_0822.jpg
IMG_0825.jpg
IMG_0826.jpg
Marek Semančík
Příspěvky: 44
Registrován: 20 úno 2014, 10:48

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Marek Semančík »

V poslednej dobe nebolo na modeláčenie veľa času, ale za posledný týždeň sa mi podarilo trocha posunúť.
Fockewulfa sa mi podarilo dostať do lesklého laku (MRP), nasledovali dekály (robilo sa s nimi celkom v pohode, ale miestami im bolo treba pomôcť), opäť lesklý lak a dnes som washoval (na fotkách sa to bohužiaľ dosť stráca. Teraz sa vrhnem na droboť, ktorú som si na farbu pripravil behom týždňa a pomaly a isto to celé začnem kompletovať, no ešte zopár jednotiek času to zožerie. Fotky, ako som už viackrát spomínal, na nič.
Přílohy
IMG_0867.jpg
IMG_0868.jpg
IMG_0864.jpg
IMG_0863.jpg
Uživatelský avatar
Tygrik
Příspěvky: 1210
Registrován: 02 čer 2012, 09:09

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Tygrik »

Máš to pěkné, ale těšil jsem se na mřížovaného. Já chci mřížovaného! :lol: :lol: :lol:
Pavel Majoršin
To, že jste paranoik, jestě neznamená, že po Vás někdo nejde!
Marek Semančík
Příspěvky: 44
Registrován: 20 úno 2014, 10:48

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Marek Semančík »

Ďakujem, škoda ale, že fotky reálny vzhľad ultmujú, všetky metódy su v skutočnosti výraznejšie. Toho mriežkovaného mi je tiež ľúto, ale nevešám hlavu, možno naň ešte niekedy dojde. Nechcel som si vziať chuť do ďalšej práce úplne, namrago toho, že už dlhšie som nič nedokončil. Riadil som sa teda heslom vyššie. Aktuálne pracujem na podvozkoch, ktoré sú pred washom a drak je pre posledným lakovaním, nalakujem to už ale vššetko naraz, potom dôjde na kompletáciu. Dúfam, že sa do vtedy nič nedokazí.
Marek Semančík
Příspěvky: 44
Registrován: 20 úno 2014, 10:48

Re: Fw-190 A-4 Eduard 1/48

Příspěvek od Marek Semančík »

Ahojte,

na relatívne dlhú dobu som sa odmlčal, ale sporadicky som na Fokáčovi pracoval. Dnes sa mi však podarilo v práci vybaviť voľno, počasie na dve veci, tak nezostávalo nič iné, len poriadne zamakať.

Mám teda HOTOVO.

Viac fotiek (už naozajstných :lol: ) časom v galérii.

M.
Přílohy
HOTOVSON_1.jpg
HOTOVSON_2.jpg
Odpovědět

Zpět na „Letadla“