Su-7BM 1/48 OEZ

Josef
Příspěvky: 20
Registrován: 02 čer 2017, 18:14

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od Josef »

No fotky nic moc. Fotím mobilem. Až to cvaknu foťákem s makrem a na stativu, bude to hrůza. Dnes jsem dodělal znaky, vložil palubku a foukl nějaké místa stříbrnou barvou(chystám se na chiping). Ještě hodně práce, ale už jen té zábavné. Snad to stihnu zmastit na e-day.
Josef
Příspěvky: 20
Registrován: 02 čer 2017, 18:14

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od Josef »

Tak a je tady barvení.
Před barvením jsem model na nábežkách a kolem krytek foukl vodičkou na odřeniny od AK. Jsem zvědav co z toho bude. Spodek modrá už hotovo (zapoměl jsem nafotit). A na vrchu fouknutá naředěná světlá zelená a na ní stínování.
Přílohy
16.jpg
tomáš studený
Příspěvky: 3223
Registrován: 14 dub 2012, 14:04

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od tomáš studený »

Zatím to vypadá zajímavě, počkám si na výsledek.
Josef
Příspěvky: 20
Registrován: 02 čer 2017, 18:14

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od Josef »

Takže k posledním krokům.
Vodičku na odřeniny musím ještě pořádně odzkoušet než ji použiji na dalším modelu. :arrow:
Trupové číslo jsem dal proklatě nízko(už sjednávám nápravu). :x
Odstíny jsem snad nějak trefil. Uvidím co s tím udělají oleje. :|
Orval jsem snad všechny antény. :?
Při lepení levé podvozkové nohy mi ukápl vteřiňák do šachty. Ještě že tam nejde vidět. :roll:
No a při pokusu o vložení sedačky mě čekalo překvapení - nejde tam, je široká. :shock:

Jo a znaky se mi na první pokus povedly. :thumbup: Alespoň si to myslím..
Přílohy
17.jpg
Zdeněk Frumolt
Příspěvky: 936
Registrován: 13 dub 2012, 11:12
Bydliště: Světlá okr. Blansko

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od Zdeněk Frumolt »

Vypadá to moc pěkně, jen teda by to chtělo víc fotek. Takový model si to zaslouží. Rád bych se podíval i na spodek a zajímají mě ty znaky. Co jsi prosím použil za odstíny a značku barev. Díky za info. Jinak moc pěkná práce , těším se na další foto a postup.
Josef
Příspěvky: 20
Registrován: 02 čer 2017, 18:14

Re: Su-7BM 1/48 OEZ

Příspěvek od Josef »

Zdeněk Frumolt píše:Vypadá to moc pěkně, jen teda by to chtělo víc fotek. Takový model si to zaslouží. Rád bych se podíval i na spodek a zajímají mě ty znaky. Co jsi prosím použil za odstíny a značku barev. Díky za info. Jinak moc pěkná práce , těším se na další foto a postup.
Barvy používám Gunze. Vzhledem k tomu, že mi některé odstíny vysychají z důvodu nevyužitelnosti, tak je používám k míchání různých odstínů. Takže světlá zelená je ze H122+74+114, tmavá zelená 340 a modrá je RLM76. Samozřejmě do toho dávám další odstíny na stínování. Snažím se barvy míchat do světlého odstínu, protože po olejích ztmavnou. Navíc na zeleno-zelené Su-7 jsou jen čb fotky a tak mi nezbývá to stříknout podle publikace.
Fotím mobilem. Tak nějak odfláknuto.
Odpovědět

Zpět na „Letadla“